Művezető –
Általános építési, útépítési ágazat

Munkavégzés helye: Miskolc

Amiért érdemes hozzánk jelentkezned:

  • Általános munkarend
  • Korrekt bérajánlat
  • Munkába járás támogatása rendelet szerint
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő munkáltatói háttér
  • Emberközeli, összetartó csapat
  • Képzési, szakmai fejlődési lehetőség

Főbb feladatok:

  • Helyszíni munkavégzés szakszerű irányítása, alvállalkozói tevékenység felügyelete
  • Minőségi követelmények, szakmai előírások betartatása
  • Kivitelezési munka folyamatosságának, munkaterület rendezettségének biztosítása
  • Tervdokumentáció feldolgozása, tervek ellenőrzése
  • Megvalósítási ütemterv, záró dokumentációk elkészítésében, pénzügyi elszámolásban való részvétel
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, jelentések készítése
  • A beruházás előrehaladásának pontos dokumentálása

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged van:

  • Középfokú végzettség
  • Építőiparban szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló szervező, koordináló és feladatmegoldó képesség
  • Csapatmunka és együttműködési készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezésednél előnyt jelenthet:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Felelős műszaki vezetői képesítés
  • ArchiCAD, AutoCAD ismeret

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, örömmel fogadjuk pályázatod magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével!

Művezető –