Építésvezető – útépítési ágazat

3526 Miskolc, Mechatronikai park 14., illetve kivitelezési helyszínek B.A.Z. vármegye területén

Annak érdekében, hogy úgy érezd, megtaláltad a legjobb helyed, az alábbiakat nyújtjuk:

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cég, biztos vállalati háttérrel és jövőképpel;
  • Változatos, nagy volumenű projektek sikerében való részvétel;
  • Szakmai gazdagodás lehetősége, személyes fejlődésed támogatása;
  • Kiszámítható munkarend;
  • Munkád és szakmai tudásod anyagi és erkölcsi elismerése;
  • Színvonalas munkakörnyezet, megfelelő technikai háttér és eszközök garantálása;
  • Munkába járáshoz és munkavégzéshez gépjármű biztosítása;
  • Korszerű eszközök, modern, mindent igényt kielégítő géppark;
  • Jó hangulatú légkör, emberközeli, összetartó, támogató kollégákkal;
  • Évi több alkalommal színes céges rendezvények, csapatépítő programok.

Milyen feladatokkal találkozhatsz rendszeresen?

  • Útépítési kivitelezési munkák előkészítése, szakmai koordinálása és felügyelte;
  • Ütemtervek, szerződések feltételeinek, előírások betartásának ellenőrzése, betartatása;
  • Projektkivitelezések minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése, kapcsolódó elvárások betartatása;
  • Műszaki egyeztetéseken, tárgyalásokon való aktív részvétel;
  • Engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
  • Kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése, anyagbeszerzések támogatása;
  • Teljesítések ellenőrzése, jóváhagyása;
  • Műszaki dokumentáció ellenőrzése, rendszerben tartása;
  • Beszámolók, jelentések készítése;
  • Építési napló vezetése;
  • Megvalósult munkák átadásában, dokumentáció összeállításában való részvétel

Mindenképp várunk csapatunkba, amennyiben:

  • közép vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel és
  • útépítési, aszfaltozási projektek kivitelezésben szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, agilitás, projektszemléletmód jellemez;
  • fontos számodra a szakmai elhivatottság, a precizitás és pontosság;
  • az MS Office programokat magabiztosan használod;
  • B kategóriás jogosítványod vezetési rutinnal párosul;

Előnyt jelenthet számodra:

  • ArchiCAD, AutoCAD, költségvetés készítő program használatában való jártasság
  • Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • 3526 Miskolc, Mechatronikai park 14., illetve kivitelezési helyszínek B.-A.-Z. vármegye területén

Legyél Te is csapatunk tagja! Amennyiben úgy érzed, a fenti sorok Rólad szólnak, ne habozz, jelentkezz még ma, érdeklődve várjuk pályázatod magyar nyelvű önéletrajzzal.

    *Kötelezően kitöltendő