Környezetvédelmi referens

Munkavégzés helye: Miskolc

Annak érdekében, hogy úgy érezd, megtaláltad a legjobb helyed, az alábbiakat nyújtjuk:

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cég, biztos vállalati háttérrel és jövőképpel
  • Kiszámítható, család-/magánéletbarát munkarend
  • Munkád és szakmai tudásod anyagi és erkölcsi elismerése
  • Munkába járásod költségéhez 30 Ft/km-rel való hozzájárulás
  • Jó hangulatú légkör, emberközeli, összetartó, támogató kollégákkal
  • Változatos, nagy volumenű projektekben való részvétel
  • Évi több alkalommal színes céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Munkáddal kapcsolatos visszajelzés, személyes fejlődésed támogatása

Milyen feladatokkal találkozhatsz rendszeresen?

  • Környezetvédelmi kötelezettségek, adatszolgáltatások teljesítésében való részvétel;
  • Hatósági engedélykérelmek, jelentések összeállítása, ügyintézése
  • Üzemeltetési szabályzatok elkészítésében részvétel, felülvizsgálata előírás szerint
  • Levegőtisztaság-védelemmel és felszín alatti vizekkel kapcsolatos feladatok elvégzése és koordinálása (LAL, LM, FAVI jelentések elkészítése)
  • Hulladékbevallások készítése (gyűjtés, kezelés, hasznosítás, ártalmatlanítás)
  • Hulladékgazdálkodással kapcsolatos pályázati anyagok, tervek előkészítése, véleményezése
  • Auditokra való felkészülés támogatása, azokon való részvétel
  • Kapcsolattartás illetékes hatóságokkal, kapcsolódó ügyintézés ellátása
  • Szakterületi jogszabályok, előírások figyelemmel kísérése, betartásának ellenőrzése, megfelelőség biztosítása
  • ISO 9001 és ISO 14001 megfelelés fenntartása és javítása
  • Minőségbiztosítási dokumentációk kezelése

Munkavégzésed helye:

  • 3527 Miskolc, Besenyői út 26.

Mindenképp várunk csapatunkba, amennyiben:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel és környezetvédelmi- vagy környezetgazdálkodási területen szerezett szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • magabiztosan használod az MS Office programokat;
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, precizitás jellemez;
  • igazi csapatjátékos vagy kiemelkedő együttműködési készséggel.

Jelentkezésednél előnyt jelenthet:

  • OKIR rendszer ismerete
  • VIZEK keretrendszer ismerete
  • építőiparhoz kapcsolódó környezetvédelmi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat

 Legyél Te is csapatunk tagja! Amennyiben úgy érzed, a fenti sorok Rólad szólnak, ne habozz, jelentkezz még ma, érdeklődve várjuk pályázatod magyar nyelvű önéletrajzzal.

    *Kötelezően kitöltendő